Stanislav Cigánek

Co u nás děláte a co Vás na práci baví?

Pracuji pozici telefonního operátora. Za dobu práce jsem mohl získat zkušenosti jak na pasivní lince, která se spíše věnuje péči o stávající zákazníky, tak na lince aktivní, která je spíše zaměřena na prodej produktů a služeb. Nyní pracuji na projektu, který je zaměřen na energetiku na tomto projektu jsem dostal možnost karierního růstu a to na pozici provozního operátora. Na práci mě baví, že mohu vždy naším zákazníkům pomoci a hledat nová řešení, nebo být nápomocen při složitých situacích, které nastanou, když si zákazník neví rady. Jako provozního operátora mě baví motivace týmu, vymýšlení soutěží pro operátory a různé akce, které na projektu máme, například ovocný den (ovoce všude kam se podíváš) oslavy narozenin a spoustu dalšího.

Jaké jsou nejčastější překážky, se kterými se v práci potýkáte, vzhledem k vašemu handicapu?

„Překážky neznám vždy se snažíme hledat řešení jak to půjde. Ale na jednu takovou si vzpomínám. Na jednom projektu se pracuje na dvou monitorech. Na začátku jsem si říkal, že to nebudu zvládat, vzhledem k mému zraku. A opět se nám podařilo najít řešení. Dnes už ovládám i tři monitory“

Co Vám v životě nejvíce pomáhá překonávat překážky?

Překážky neznám vždy se snažíme hledat řešení jak to půjde. Ale na jednu takovou si vzpomínám. Na jednom projektu se pracuje na dvou monitorech. Na začátku jsem si říkal, že to nebudu zvládat, vzhledem k mému zraku. A opět se nám podařilo najít řešení. Dnes už ovládám i tři monitory.

Co Vám v životě nejvíce pomáhá překonávat překážky?

Vždy jsem v životě chtěl být dobrý a něco dokázat. Tento postoj mi pomáhá překážky překonat.

Řekněte mi pár vět o sobě. Co Vás baví, zajímá, co jste studoval, na co jste hrdý…

„Už od dětství žiju v Brně je mi 30 let. Vystudovanou mám střední zdravotnickou školu Evangelické Akademie v Brně. Ve zdravotnictví, z osobních důvodů, pracovat nechci. Stále se ale v oboru pohybuji např. při spolupráci s Nadačním fondem EMIL, který se věnuje handicapovaným sportovcům. Moje práce v této organizaci spočívá v koordinování projektů (veřejné sbírky, účast na festivalech a mnoho jiného). Jsem rád, že v dnešní době mohu říci, že mezi Comdata a Nadační fond EMIL je také úspěšná spolupráce. Když nepracuji, tak si rád zajdu na procházku, nebo na drink s kamarády. Hrdý jsem na to, že moje životní cesta nebyla bůhví jak růžová, osud připravil spoustu nástrah a překážek. Mne to nezlomilo, naopak jsem se se vším dokázal vyrovnat. Mohu dnes být jedním ze zaměstnanců v naší společnosti, který něco přináší a pomáhá tak ostatním.